Table | Player | | Opponent |
4 | Aiden & Luka SWAN (B22/Swansea) 1st | | Owen & Nick JMNR (B1/Jack Miner) 2nd |
9 | Alaleh & Rasa LILL (B28/Lillian) 1st | | Nolan & Dylan JMNR (B9/Jack Miner) 2nd |
3 | Alborz & Benny LBP (B17/Pearson) 1st | | Arad & Michael LBP (B18/Pearson) 2nd |
3 | Andrew & Hiro BRWN (B15/Brown) 1st | | Leigh & Sam BWMR (B4/Bowmore) 2nd |
3 | Arad & Michael LBP (B18/Pearson) 2nd | | Alborz & Benny LBP (B17/Pearson) 1st |
11 | Ashley-Prabhleen RJL (B32/RobertJLee) 2nd | | Dhiren & Alex BWMR (B12/Bowmore) 1st |
7 | Asiya & Sharn JMNR (B6/Jack Miner) 1st | | William-Sahib FC (B35/Fletchers) 2nd |
1 | Bijita-Jasandeep FC (B41/Fletchers) 2nd | | Maia & Rotem DBHT (B20/Dublin Heights) 1st |
8 | Bilal-Safwaan GG (B42/GreenGlade) 1st | | Devin & Leah DBHT (B24/Dublin Heights) 2nd |
5 | Cameron & Emily UTS (B25/UTS) 1st | | Rebecca & Madelyn DOC (B14/Duke of Connaught) 2nd |
10 | Catrina & Benjamin OGDN (B30/Ogden) 2nd | | Galileo & Andra JMNR (B7/Jack Miner) 1st |
5 | Christoph & Aashita OGDN (B26/Ogden) 1st | | Daniel A & Daniel K LBP (B16/Pearson) 2nd |
2 | Cian & Jack BWMR (B10/Bowmore) 1st | | Isaac & Tyhoon DBHT (B21/Dublin Heights) 2nd |
7 | Dai Jiang & Annie OGDN (B31/Ogden) 1st | | Maggie & Audrey DOC (B13/Duke of Connaught) 2nd |
5 | Daniel A & Daniel K LBP (B16/Pearson) 2nd | | Christoph & Aashita OGDN (B26/Ogden) 1st |
8 | Devin & Leah DBHT (B24/Dublin Heights) 2nd | | Bilal-Safwaan GG (B42/GreenGlade) 1st |
11 | Dhiren & Alex BWMR (B12/Bowmore) 1st | | Ashley-Prabhleen RJL (B32/RobertJLee) 2nd |
9 | Drew-Callum KEN (B34/Kenollie) 1st | | Zaakirah-Tiffany GG (B37/GreenGlade) 2nd |
2 | Eddie & Joey BWMR (B8/Bowmore) 2nd | | Jaiman-Puskar FC (B39/Fletchers) 1st |
1 | Eric & Tyler JMNR (B5/Jack Miner) 2nd | | William-Jack (B36/GreenMiner) 1st |
Table | Player | | Opponent |
10 | Galileo & Andra JMNR (B7/Jack Miner) 1st | | Catrina & Benjamin OGDN (B30/Ogden) 2nd |
8 | Grayson & Connor BWMR (B3/Bowmore) 2nd | | William & Victor UTS (B19/UTS) 1st |
10 | Harman-Navroop FC (B40/Fletchers) 1st | | Sristi-Vaishvi RJL (B33/RobertJLee) 2nd |
2 | Isaac & Tyhoon DBHT (B21/Dublin Heights) 2nd | | Cian & Jack BWMR (B10/Bowmore) 1st |
2 | Jaiman-Puskar FC (B39/Fletchers) 1st | | Eddie & Joey BWMR (B8/Bowmore) 2nd |
4 | Jamie & Noah WSWD (B2/Westwood) 2nd | | Leo & William UTS (B23/UTS) 1st |
6 | Jodi & Ruth PALM (B27/Palmerston) 1st | | Sofia & Mahek BWMR (B11/Bowmore) 2nd |
11 | Jordan & Sophie PALM (B29/Palmerston) 2nd | | Mitch & Arham DBHT (B44/Dublin Heights) 1st |
6 | Keerat-Chanandeep FC (B38/Fletchers) 2nd | | Simrat-Sudarshan RJL (B43/RobertJLee) 1st |
3 | Leigh & Sam BWMR (B4/Bowmore) 2nd | | Andrew & Hiro BRWN (B15/Brown) 1st |
4 | Leo & William UTS (B23/UTS) 1st | | Jamie & Noah WSWD (B2/Westwood) 2nd |
7 | Maggie & Audrey DOC (B13/Duke of Connaught) 2nd | | Dai Jiang & Annie OGDN (B31/Ogden) 1st |
1 | Maia & Rotem DBHT (B20/Dublin Heights) 1st | | Bijita-Jasandeep FC (B41/Fletchers) 2nd |
11 | Mitch & Arham DBHT (B44/Dublin Heights) 1st | | Jordan & Sophie PALM (B29/Palmerston) 2nd |
9 | Nolan & Dylan JMNR (B9/Jack Miner) 2nd | | Alaleh & Rasa LILL (B28/Lillian) 1st |
4 | Owen & Nick JMNR (B1/Jack Miner) 2nd | | Aiden & Luka SWAN (B22/Swansea) 1st |
5 | Rebecca & Madelyn DOC (B14/Duke of Connaught) 2nd | | Cameron & Emily UTS (B25/UTS) 1st |
6 | Simrat-Sudarshan RJL (B43/RobertJLee) 1st | | Keerat-Chanandeep FC (B38/Fletchers) 2nd |
6 | Sofia & Mahek BWMR (B11/Bowmore) 2nd | | Jodi & Ruth PALM (B27/Palmerston) 1st |
10 | Sristi-Vaishvi RJL (B33/RobertJLee) 2nd | | Harman-Navroop FC (B40/Fletchers) 1st |