Table | Player | | Opponent |
11 | Anisha & Gabriel VY (A13/Valleys) 1st | | Naina & Ava MS (A39/Morning Star) 2nd |
14 | Arnav & Tanish MS (A43/Morning Star) 1st | | Jamila & Harshini QE (A27/Queen Elizabeth) 2nd |
12 | Asbah & Sara GG (A20/Green Glade) 1st | | Callum & James QE (A26/Queen Elizabeth) 2nd |
6 | Avishay & Ashmit MS (A38/Morning Star) 1st | | Inder & Lasanda FC (A33/Fletchers Creek) 2nd |
16 | Ayla & Zander GG (A19/Green Glade) 2nd | | Simmy & Komal FC (A32/Fletchers Creek) 1st |
19 | Azlan & Jake QE (A24/Queen Elizabeth) 1st | | Joe & Ethan HS (A2/Hillside) 2nd |
10 | Bardha & Anosha QE (A28/Queen Elizabeth) 1st | | Caitlin & Katie HS (A3/Hillside) 2nd |
2 | Boro & Arwen VY (A15/Valleys) 1st | | Daniel & Matthew HS (A6/Hillside) 2nd |
10 | Caitlin & Katie HS (A3/Hillside) 2nd | | Bardha & Anosha QE (A28/Queen Elizabeth) 1st |
12 | Callum & James QE (A26/Queen Elizabeth) 2nd | | Asbah & Sara GG (A20/Green Glade) 1st |
4 | DJ & Pragalvha FC (A30/Fletchers Creek) 2nd | | Hashem & Hatem VY (A12/Valleys) 1st |
2 | Daniel & Matthew HS (A6/Hillside) 2nd | | Boro & Arwen VY (A15/Valleys) 1st |
9 | Fatima & Jessica MS (A40/Morning Star) 2nd | | William & Omar GG (A22/Green Glade) 1st |
3 | Gurleen & Habeeba FC (A31/Fletchers Creek) 2nd | | Sarah & Eila WHM (A9/WH Morden) 1st |
18 | Harleen & Sarah QE (A29/Queen Elizabeth) 1st | | Mahek & Preena MS (A41/Morning Star) 2nd |
Table | Player | | Opponent |
21 | Harsimratpreet & Haramritpreet MS (A42/Morning Star) 1st | | Sarah & Hayat GG (A21/Green Glade) 2nd |
4 | Hashem & Hatem VY (A12/Valleys) 1st | | DJ & Pragalvha FC (A30/Fletchers Creek) 2nd |
6 | Inder & Lasanda FC (A33/Fletchers Creek) 2nd | | Avishay & Ashmit MS (A38/Morning Star) 1st |
15 | Isaiah & Anujan VY (A44/Valleys) 1st | | Vaishnavi & Anna QE (A23/Queen Elizabeth) 2nd |
1 | Jaiman & Puskarr FC (A34/Fletchers Creek) 1st | | Manveer & Rishi BF (A1/Beryl Ford) 2nd |
14 | Jamila & Harshini QE (A27/Queen Elizabeth) 2nd | | Arnav & Tanish MS (A43/Morning Star) 1st |
19 | Joe & Ethan HS (A2/Hillside) 2nd | | Azlan & Jake QE (A24/Queen Elizabeth) 1st |
17 | Maeve & Cindy WHM (A8/WH Morden) 1st | | Stage & Isaiah HS (A4/Hillside) 2nd |
18 | Mahek & Preena MS (A41/Morning Star) 2nd | | Harleen & Sarah QE (A29/Queen Elizabeth) 1st |
5 | Manahil & Kate WHM (A7/WH Morden) 1st | | Zachary & Zakariya VY (A16/Valleys) 2nd |
1 | Manveer & Rishi BF (A1/Beryl Ford) 2nd | | Jaiman & Puskarr FC (A34/Fletchers Creek) 1st |
11 | Naina & Ava MS (A39/Morning Star) 2nd | | Anisha & Gabriel VY (A13/Valleys) 1st |
13 | Nitya & Isha MS (A37/Morning Star) 2nd | | Tolu & Christian QE (A35/Queen Elizabeth) 1st |
8 | Omar & Ali VY (A14/Valleys) 2nd | | Saikeerthana & Tarun MS (A36/Morning Star) 1st |
20 | Rayed WHM & Aaron MS (A10/Morning Star) 2nd | | Yousaf & Nandi HS (A5/Hillside) 1st |
Table | Player | | Opponent |
8 | Saikeerthana & Tarun MS (A36/Morning Star) 1st | | Omar & Ali VY (A14/Valleys) 2nd |
3 | Sarah & Eila WHM (A9/WH Morden) 1st | | Gurleen & Habeeba FC (A31/Fletchers Creek) 2nd |
21 | Sarah & Hayat GG (A21/Green Glade) 2nd | | Harsimratpreet & Haramritpreet MS (A42/Morning Star) 1st |
16 | Simmy & Komal FC (A32/Fletchers Creek) 1st | | Ayla & Zander GG (A19/Green Glade) 2nd |
17 | Stage & Isaiah HS (A4/Hillside) 2nd | | Maeve & Cindy WHM (A8/WH Morden) 1st |
7 | Tarnjit & Amisha VY (A11/Valleys) 2nd | | Vithuna & Kalsang QE (A25/Queen Elizabeth) 1st |
13 | Tolu & Christian QE (A35/Queen Elizabeth) 1st | | Nitya & Isha MS (A37/Morning Star) 2nd |
15 | Vaishnavi & Anna QE (A23/Queen Elizabeth) 2nd | | Isaiah & Anujan VY (A44/Valleys) 1st |
7 | Vithuna & Kalsang QE (A25/Queen Elizabeth) 1st | | Tarnjit & Amisha VY (A11/Valleys) 2nd |
9 | William & Omar GG (A22/Green Glade) 1st | | Fatima & Jessica MS (A40/Morning Star) 2nd |
20 | Yousaf & Nandi HS (A5/Hillside) 1st | | Rayed WHM & Aaron MS (A10/Morning Star) 2nd |
5 | Zachary & Zakariya VY (A16/Valleys) 2nd | | Manahil & Kate WHM (A7/WH Morden) 1st |